Zamawiasz

Home / blog / Zamawiasz

ZAMAWIASZ.PL to jedna z nazw i domen, które posiadamy w naszym portfolio. Masz pomysł na biznes, któremu nadałaby ona idealny kontekst? Napisz do nas.

Namingiem, czyli tworzeniem nazw zajmujemy się od kilkunastu lat. Mamy więc całkiem pokaźną pulę notatek z odrzuconymi z różnych powodów nazwami, ale mamy też kilka zarejestrowanych domen, które mają swoją, dobrze nam znaną wartość. Należy do nich domena zamawiasz.pl, która jest tak atrakcyjna jak znane na rynku marki typu pyszne.pl czy wszystko.pl.

Zasadniczo zamawiasz.pl nie jest na sprzedaż (chyba, że za duże pieniądze; tak od 200 000 zł w górę), ale jeśli masz konkretny plan na biznes, ecommerce albo sklep online, który pod nią można postawić – nie wykluczamy, że wejdziemy w ten biznes z nazwą, domeną, logo oraz identyfikacją wizualną zaprojektowaną przez naszą markę-matkę, czyli agencję brandingową NIPO.PL oraz copywritingiem i doradztwem brandingowym właściciela NAZYWAMY, czyli Tomka Banasika: tomekbanasik.com.

Tak czy inaczej: zapraszamy do kontaktu, a jeśli potrzebujesz indywidualnie zaprojektowanej nazwy, zerknij na naszą stronę główną: naming!

 

Related Posts

Leave a Comment