Naming – oferta

Home / blog / Naming – oferta

Naming – tworzenie chwytliwych nazw firm, usług i produktów. Również z wolnymi domenami .pl, .com.

Edycja (06.05.2016): poniższy wpis jest wpisem archiwalnym. Aktualne materiały i ofertę namingową prosimy pobierać przez menu z głównej strony WWW agencji namingowej NAZYWAMY.COM.

Weryfikacja
Dostępność wszystkich proponowanych nazw marek, produktów, firm i usług jest wstępnie sprawdzana w bazach online Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej. Propozycje nazw opatrzone są komentarzem autorskim oraz (w zależności od typu projektu) informacją o możliwych do zarejestrowania domenach.

Brief
Jeżeli w briefie na nazwę warunkiem jest wolna domena linearna (np. nazwa nipo, domena nipo.pl), wówczas wycena zależy również od oczekiwań wobec typu wolnych domen. Najniższa stawka obejmuje wówczas projekty, w których prezentowane są nazwy firm z dowolnymi domenami z grupy: .pl, .com.pl, .eu, .net, .com. Gdy zakres domen, które możemy proponować jest ograniczany, trudność realizacji projektu rośnie; w efekcie rośnie też jego wycena. Bazowy cennik publikujemy poniżej. W wyjątkowych sytuacjach podane kwoty mogą ulec zmianie.

Prezentacja
Poniżej można pobrać prezentację naszej oferty namingowej zrealizowaną w layoucie agencji brandingowej NIPO.PL, której częścią jest agencja namingowa nazywamy.com:

naming - oferta - prezentacja

Related Posts

Leave a Comment

Na blog za SMSnaming