Budujemy słowa. Z liter…

Home / blog / Budujemy słowa. Z liter…

…Czyli mamy za sobą pierwsze przymiarki do key visuala agencji namingowej NAZYWAMY.COM. Chcecie je zobaczyć?

Zasadniczo, idea naszego key visuala jest bardzo prosta. Naming jest działaniem „niewizualnym”, więc jedną z niewielu przenośni, jaką można użyć, aby pokazać go w warstwie obrazu, jest tytułowe „Budowanie słów. Z liter”. Na tym właśnie polega tworzenie nazw – na wypisywaniu słów bazowych, przyrostków, przedrostków i łączeniu ich z sobą tak, aby powstało nowe słowo, które może zostać nazwą.

nazywamy key visual claimy (5)

Bazowe założenia key visuala NAZYWAMY.COM:

Linia graficzna – barwy i styl:

Raczej prosta, biała, wektorowa „kreska” na czerwonym tle. Ale też może być w kontrze – np. dzieląc obraz na pół naszymi liniami z identyfikacji wizualnej. Wtedy tło jest białe, a postacie czerwone. Natomiast – kolorystyka i styl ilustracji nie są tu najważniejsze; w uzasadnionych przypadkach mogą być dowolne.

Element wizualny:

Budujemy z liter. Pokazujemy plac budowy, gdzie zamiast elementów budynku wciąganych przez konstrukcje stalowe (albo zamiast samych budynków) pokazujemy litery. Litery te przesuwają robotnicy, wciągane są one na dźwigu, wożone ciężarówkami, podpierane wspornikami itp.

Nasycenie elementów graficznych:

Duże. Chodzi o tego typu obraz, w którym na samym środku znajduje się napis „NAZWY” albo „CLAIMY” a dookoła niego pracuje naście/dziesiąt robotników, którzy podciągają poszczególne litery na dźwigach, podnoszą na belach, opierają o nie drabiny itp.

nazywamy key visual claimy (3) nazywamy key visual claimy (2) nazywamy key visual claimy (1)

Related Posts

Leave a Comment