NAZYWAMY.COM – kończymy prace nad naszym logo

Home / blog / NAZYWAMY.COM – kończymy prace nad naszym logo

Logo NAZYWAMY.COM jest już na finiszu. Aktualnie realizowane są przymiarki jego finalnych wariantów. Jeśli chcecie zobaczyć je troszkę „zza kulis”, możecie to zrobić tutaj.Tematyka naszych działań jest trudna do zwizualizowania na poziomie obrazu
; tworzenie nazw jest nienamacalne. Dlatego postawiliśmy na prostotę i mocną, kontrastującą się z materiałami reklamowymi barwę prowadzącą – czysto typograficzne logo, kontrastem barwnym, będzie przyciągało uwagę w dowolnym materiale graficznym. Dodatkowo akcentujemy nazwę zamykającą słowo „Nazywamy” kropką w wersji skróconej logo.

Zanim jednak wybraliśmy finalną wersję logotypu, zrobiliśmy troszkę przymiarek do różnych jego wariantów; część z nich publikujemy, aby pokazać, jaką drogę przechodzi, nawet tak z pozoru nieskomplikowany logotyp, zanim zdecydujemy się na jego główny, finalny układ. Poniżej końcowe etapy realizacji logo; przymiarki prowadzone na wariantach dwóch, zbliżonych krojów pisma oraz w wariantach otwierających nazwę z dużej litery.

logo - odrzucone warianty

logo – odrzucone warianty

logo - selekcja

logo – selekcja

logo - finalne przymiarki

logo – finalne przymiarki

Related Posts

Leave a Comment