Wystawiliśmy nazwę na aukcji WOŚP

Home / blog / Wystawiliśmy nazwę na aukcji WOŚP

W tym roku na aukcjach WOŚP wystawiliśmy naszą usługę (z profilu innej z naszym marek: ZASEKUNDE.PL), naming, czyli stworzenie nazwy z dowolnie wskazaną, wolną domeną.

Najważniejsze: nasz projekt nazwy firmy lub marki można licytować dokładnie tutaj: Wykreujemy nazwę twojej marki lub firmy. Jest to pełny proces zgodny z naszą ofertą i cennikiem (cennik), a do tego można wybrać sobie dowolną domenę, którą ma posiadać wskazana nazwa, wartość usługi sięga więc 5000 zł + VAT. Serdecznie zapraszamy do licytowania, a poniżej powtarzamy opublikowane na Allegro warunki aukcji.

W ramach NAZYWAMY – jednej z marek naszej grupy reklamowej, dla zwycięzcy tej aukcji zrealizujemy nazwę marki, firmy, usługi lub produktu oraz przekażemy do niej nieograniczone w żaden sposób prawa autorskie.

Weryfikacja

Dostępność wszystkich proponowanych nazw marek, produktów, firm i usług jest wstępnie sprawdzana w bazach online Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej lub bazach online EUIPO. Propozycje nazw opatrzone są komentarzem autorskim oraz (w zależności od typu projektu) informacją o możliwych do zarejestrowania domenach.

Wolne domeny

W ramach tej aukcji oferujemy realizację nazwy z dowolnie wskazaną domeną, niezależnie od naszego, standardowego cennika znajdującego się na stronie NAZYWAMY (uzależniającego koszt procesu od tego, jak trudną domenę mamy pozyskać dla nazwy). W wylicytowanej cenie możemy wykreować nazwę nawet z najtrudniejszą, globalną domeną .com.

Wartość usługi

Cennikowa wartość usługi mieści się w granicach 2000-5000 zł (zależnie od tego, jaką domenę Państwo sobie zażyczą). W przypadku faktur wylicytowana kwota będzie kwotą netto.

Zapraszamy!

Będzie fajnie i merytorycznie. A z praktyki wiemy, że bez dobrej nazwy, ciężko wprowadzić na rynek nowy, dobry produkt lub markę. Chętnie w tym pomożemy, dorzucając jednocześnie kilka złotych do fundacyjnych aukcji 🙂 Zapraszamy!

Related Posts

Leave a Comment