Tworzenie nazwy – etapy

Home / blog / Tworzenie nazwy – etapy

A dokładniej: 17 etapów podzielonych na 5 działów: umowa, analiza, kreacja, prezentacja i prawa. Jak to wygląda w praktyce?

Właśnie zaktualizowaliśmy jedną z tych podstron naszej strony, które cieszą się największą popularnością. Zakładka: 17 etapów tworzenia nazw jest obecna na nazywamy.com od wielu lat, ale od kilku nie była modyfikowana. Nadszedł najwyższy czas, aby to nadrobić. Również dlatego, że do niedawna było tych etapów 16, a klienci bardzo często pytali o elementy dotyczące umów i poufności. Wcześniej wydawały nam się one oczywiste, ale to prawda – lepiej wszystko od razu, jasno i klarownie powiedzieć lub napisać.

Różnice między tymi dwoma wersjami artykułu pokazują też, jak ewoluuje nasza metodologia. Fakt: może nie są to rewolucyjne zmiany, ale między poprzednią wersją tego opisu, którą można przeczytać tutaj: etapy tworzenia nazwy, a obecną, zostały dokonane pewne korekty i dodany punkt, który wynika z czystej praktyki. Tak: my też cały czas poprawiamy nasze narzędzia i techniki pracy – wiadomo; tak powinno być. Dlatego też w najbliższej przyszłości zmodyfikujemy również drugi z naszych, najważniejszych artykułów: 11 zasad dobrego namingu.

A jeśli przekonaliśmy do naszego procesu namingowego, to zapraszamy do działów: briefy lub kontakt.
Do usłyszenia lub e-mailowania!

Related Posts

Leave a Comment