Bardzo prosta nazwa parasolowa. A działa

Home / blog / Bardzo prosta nazwa parasolowa. A działa

Takich nazw zwykle nie daje się do portfolio. Błąd. Nie wszystkie nazwy i nie dla wszystkich grup odbiorców powinny być kreatywne i zawierać gry słowne. Tak jest ze zrealizowaną przez nas, bardzo prostą nazwą dedykowaną do rolników: Superstado.


Cargill to producent m.in. paszy i żywności dla trzody i bydła, posiadający kilka marek własnych, m.in. Provimi. Ich odbiorcami są zarówno duże przedsiębiorstwa i farmy, jak i mali producenci oraz rodzinne gospodarstwa rolne. Głównie dla tych ostatnich, chowających po kilka/kilkanaście sztuk krów, cielaków i ogólnie mówiąc – rogacizny, najczęściej w warunkach wiejskich, w zagrodach na terenie kilkuosobowych gospodarstw rolnych, powstała właśnie ta nazwa parasolowa: Superstado.

Tak, jest to nazwa bardzo prosta, jednoznaczna, benefitowa – mówi dokładnie o tym, co chcą osiągnąć hodowcy. I funkcjonuje ona na rynku już kilka lat jako nazwa żywności dla bydła (oferowanego w kilku produktach końcowych), więc wygląda na to, że się przyjęła – poniżej można zobaczyć przykładowe, używane obecnie layouty opakowań i materiałów reklamowych wspomnianej marki.

Related Posts

Leave a Comment