NAZYWAMY.COM – press pack

Home / blog / agencja namingowa / NAZYWAMY.COM – press pack

Media znamy i lubimy. Chyba nawet: z wzajemnością. Dlatego kończymy tworzenie press packa, dane dostępu do którego znajdują się m.in. w tym wpisie.

Do mediów chętnie się wypowiadamy na tematy związane z tworzeniem nazw, haseł reklamowych, claimów oraz kompleksowo: całych marek. Inaczej mówiąc; naming i branding, a osobą dedykowaną do rozmów z dziennikarzami jest Tomasz Banasik – copywriter, właściciel agencji namingowej NAZYWAMY.COM.

Natomiast nasze materiały wizerunkowe (logotyp, wizualizacje, zdjęcia, prezentacje, teksty itp.) udostępniamy dla wszystkich – aktualnie przez Dropboxa (jeśli sugerujecie inne kanały wymiany danych – napiszcie do nas: kontakt). Można je pobrać z tego linku: NAZYWAMY.COM – media, lub logując się do Dropboxa poniższymi danymi (jest to konto zawierające materiały wizerunkowe wszystkich marek wchodzących w skład Grupy NIPO.PL):

login: info@nipo.pl
hasło: media2007 (2007 to rok założenia naszej firmy)

W przypadku wykorzystania któregoś z udostępnionych materiałów – bardzo prosimy o sygnał; są one oczywiście przeznaczone są do nieodpłatnej publikacji (w ramach działań PR), ale chcielibyśmy samą publikację zachować w naszym archiwum.

nazywamy ksiega

Related Posts

Leave a Comment