NAZYWAMY.COM – księga znaku

Home / blog / agencja namingowa / NAZYWAMY.COM – księga znaku

Porządkowania naszej identyfikacji wizualnej ciąg dalszy, czyli – udostępniamy księgę znaku agencji namingowej NAZYWAMY.COM.

Księga znaku jest tak naprawdę księgą marki (potwierdzamy; z czasem udostępnimy też pełną księgę marki naszej agencji) ograniczoną do elementów związanych wyłącznie z logotypem. Fakt: nie każda marka potrzebuje pełnej identyfikacji wizualnej (np.: aplikacje internetowe, programy lojalnościowe, projekty wewnętrzne firm), więc siłą rzeczy – nie potrzebuje też pełnej księgi marki. Troszkę przy okazji, księga znaku może funkcjonować jako dokument przydatny w działaniach PR; podsumowanie dla mediów, które proszą zwykle o udostępnienie logotypu, nie pełnej identyfikacji (więc nie potrzebują księgi marki z informacjami np. o tym, jak powinny wyglądać wizytówki firmy).

Do brzegu. Naszą księgę znaku można pobrać klikając na wizualizację poniżej, albo w ten link: NAZYWAMY.COM – księga znaku. Jest ona oczywiście objęta pełnymi prawami autorskimi (formalnie, na dzień dzisiejszy, właścicielem marki NAZYWAMY.COM jest agencja brandingowa NIPO.PL), ale jeśli ktoś chciałby wykorzystać ją jako przykład do materiałów szkoleniowych lub edukacyjnych – serdecznie do tego zachęcamy.

nazywamy_ksiega_mockup

Related Posts

Leave a Comment