mycha.eu – PR z uśmiechem

Home / blog / mycha.eu – PR z uśmiechem

Personal branding specjalistki PR, czyli przykład na to, że warto zarejestrować domenę z atrakcyjną nazwą, nawet jeśli na logo i identyfikację wizualną poczeka ona… 10 lat.

Planując personal branding Agaty „Mychy” Mraczek, specjalistki PR, braliśmy pod uwagę wiele rozwiazań, z których najlepsze wydawało się najprostsze – postawić stronę nazywającą się dokładnie tak, jak ksywka, pod którą „Mycha” znana jest w środowisku.

 

Jak łatwo się domyślić; domeny podstawowe z tak krótkim, merytorycznym słowem były zarejestrowane. Ale gdy wprowadzono nową wówczas (2005 rok) domenę .eu, zgłosiliśmy chęć jej rejestracji i… udało się; Agata jest właścielką domeny mycha.eu od samego początku jej funkcjonowania, a ostatnio wróciła do nas po projekt logotypu i identyfikacji wizualnej.
Mycha_logo_2 wizual_logo
koperta mycha_wiz mycha_wiz2
Related Posts
Comments
pingbacks / trackbacks
  • Jak powstała nazwa mycha.eu? | specjalista PR Agata "Mycha" Mraczek-Banasik

    […] Oj tak: domena mycha.eu czekała na swoją „wielką” chwilę przez 10 lat. Dziś, prawie na pewno nie udałoby się jej zarejestrować; tak podstawowe słowa w tej domenie dawno są już zarezerwowane. Dlatego, historię mojej domeny, krótko wspomina w swoim portfolio agencja namingowa NAZYWAMY.COM. Robi to dokładnie we wpisie: mycha.eu – PR z uśmiechem. […]

Leave a Comment