Copywriter jak nowy

Home / blog / Copywriter jak nowy

Troszkę ostatnio cicho u nas; nieprzypadkowo. Trwają prace nad uzupełnieniem treścią strony Tomek Banasik – copywriter z powodów oczywistych powiązanej z nazywamy.com.

Właścicielem i copywriterem w obu naszych markach (nazywamy.com oraz tomekbanasik.com) jak łatwo się domyślić; jest ta sama osoba. TomekBanasik.com to nasza najstarsza strona; to od niej wszystko się zaczęło. Jest to personal branding Tomka Banasika – copywritera działającego zarówno jako freelancer, jak i jako podmiot gospodrczy: jednoosobowa działalność gospodarcza. Strona została opublikowana w sieci w kwietniu 2010 roku i długo nie była aktualizowana (m.in. ze względu na wprowadzenie na rynek naszej marki; agencji namingowaej NAZYWAMY.COM). Czas to zmienić.

Strona TomekBanasik.com skupia autorskie, przede wszystkim copywriterskie (teksty i hasła reklamowe, nazwy, mailingi, e-mailingi, scenariusze spotów TV i radiowych itp.) działania Tomka. Jak tylko prace nad nią zostaną ukończone, również i u nas pojawi się kilka nowych wpisów w portfolio i na blogu.

Related Posts

Leave a Comment