Z claimem na zakupy? Proszę bardzo!

Home / blog / Z claimem na zakupy? Proszę bardzo!

Czasem nie warto kombinować – wystarczy dobrze i krótko opowiedzieć historię. Taki właśnie jest claim, który przygotowaliśmy dla włoskiej firmy Everli; claim dedykowany na polski rynek, wprowadzony w chwili, gdy przejmowała ona Szopi.pl.

Rebranding znanego w Polsce Szopi.pl związany był nie tyle z potrzebą zmiany samej nazwy, co z potrzebą ujednolicenia marek. Właścicielem polskiej marki jest jej włoski odpowiednik, noszący dotychczas nazwę Supermercato24. Pełny rebranding obu marek i ujednolicenie ich pod nazwą Everli zaplanowany został we Włoszech.

Naszym zadaniem było stworzenie claimu dedykowanego na polski rynek, który możliwie krótko opowiedziałby o tym, czym tak naprawdę jest Everli, a mianowicie usługą szopera-asystenta, który robi we wskazanym przez klienta supermarkecie zakupy i przynosi mu je do domu. Tak powstał prosty claim: „Zrobimy Twoje zakupy”, który obecnie wykorzystywany jest m.in. jako główne hasło reklamowe, powtarzające się w różnych miejscach copywritingu Everli oraz jako hasztag social mediów marki.

Więcej o samym haśle można przeczytać w naszym: portfolio.


Related Posts

Leave a Comment